Oct 25, 2017

MERAL AKŞENER'İN FİNANSÖRÜ KİM ?

0 comments

Edited: Oct 25, 2017

Akşener ve avanesi, parti binası, partinin kuruluş masrafları, propaganda çalışmaları gibi masrafları nasıl karşılıyor, arkalarında kim var, kimlerden maddi destek alıyorlar?

 

FETÖ talimatıyla MHP'yi ele geçirmeye çalışıp başarısız olan Akşener, MHP'den atıldı. Şimdi yeni parti kurma çalışmalarına başlayan Akşener, yeni parti binasını tuttu. Peki Akşener'in finansörü kim? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor.

Yargı kumpasıyla MHP'yi kurultaya götüren FETÖ, kuklası Meral Akşener'i MHP'nin başına geçirmek istedi başarısız oldu. Bahçeli'nin ve partililerin sağlam duruşu sayesinde FETÖ'nün kirli planı bozuldu, Akşener partiden ihraç edildi.

Saz arkadaşlarını da yanına alan Akşener planlarını devreye sokmak için yeni parti kurma çalışmalarına başladı. Yeni parti için Çankaya'da boş bir bina kiralandı, binada çalışmalar başladı.

https://www.ahaber.com.tr/gundem/2017/08/21/meral-aksenerin-finansoru-kim

MERAL AKŞENER'İN SPONSORU METRO HOLDİNG ÇIKTI

MHP Genel Başkanı olabilmek için partisi MHP’ye kazan kaldırıp il il gezerek mitingler düzenleyen Meral Akşener’in bu yolda yapmış olduğu harcamaları Metro Holding’in finanse ettiği ileri sürülüyor

 

Devlet Bahçeli’nin Genel Başkanı olduğu MHP’den son yapılan genel seçimlerde milletvekili adayı gösterilmemesi üzerine kazan kaldırıp Genel Başkanlığa adaylığı açıklayıp il il gezerek mitingler düzenleyen Akşener’in çıkmış olduğu bu yolda sarf ettiği paraların Metro Holding tarafından karşılandığı iddia ediliyor. Akşener’in giderlerine Metro Holding’in finansör olmasına Mehmet Ağar’ın aracılık ettiğine vurgu yapılmakta.

http://www.ulkucumedya.com/meral-aksenerin-sponsoru-metro-holding-cikti-76718h.htm

New Posts
 • Ailece camiye gitmeyiz. Bu resme göre ailece Pazar günü kiliseye gider gibidirler. Caminin avlusu olur-avlu yok. Kasaba kiliselerine böyle yeşillikten girilir. https://odatv.com/yaz-kuran-kursunda-neler-okutuluyor-neler-22081804.html Aslında bugün, sadece eğitim uzmanı Mahiye Morgül'ün Diyanet tarafından yaz Kur'an kursları için dağıtılan "Dinimi Öğreniyorum" adlı kitapla ilgili uyarıları üzerinde duracaktım. Fakat o da aynı konuyla ilgili! Hepsi bu sütuna sığmaz ama bakınız neler oluyor: * Kitabın adı, "Dİnİmİ ÖĞREnİyORUm" biçiminde karışık ve kuralsız yazılmıştır. Harflerin her biri farklı karakterde olup bu kaotik durum izah edilebilir değildir. Hiçbir yazım kuralına oturmuyor. * "Dİnİmİ ÖĞREnİyORUm" şeklindeki bir yazıyı çocuk hiçbir dil kuralına oturtamaz ve zihinsel kaos yaşar. Kapakta bu kitapla çocuk hangi dini öğreniyor o da belirtilmemiştir. Kitapta her dinden bir tutam bizim mekânlarımıza sokulurken kendi dinimizin Kâbe gibi kutsal mekânları inanılmaz derecede kuralsız, kötü, kaotik, perspektifsiz ve değiştirilerek resmedilmiş haldedir. Görsellerdeki bu tutarsızlık ve karmaşıklık ile kitabın adındaki karmaşıklık birbirine denk düşmektedir. Kaynak Yeniçağ: Kur'an kursunda Hristiyanlık propagandası! - Arslan BULUT KAPAKTA VE İÇ SAYFALARDA YER ALAN CAMİLERE DİKKAT! İlk bakışta cami gibi görünen bir resme daha dikkatle bakınca resimde yer alan pek çok ögenin kiliseye ait olduğu fark ediliyor. Cami-Kilise karışımı böyle bir görsel kapak yapıldığına göre ana mesaj burada demektir. Dinler Buluşması ya da Medeniyetler Buluşması denilen İslam düşmanı emperyalist merkezlerde üretilmiş bir ideolojinin fotoğrafı ile çocuğa verilmek istenen mesajın deşifre edilmesi gerekir; kültürel kaos, inançta kaos, ayağı yere basmayan bir nesil… Bu resim hem kilise, hem camidir, ne camidir ne kilisedir… -Ailece camiye gitmeyiz. Bu resme göre ailece Pazar günü kiliseye gider gibidirler. -Caminin bahçesinde şadırvan olur, resimde şadırvan yok.  -Caminin avlusu olur,  gölgelik revakları olur. Resimde avlu yok. Kasaba kiliselerine  böyle yeşillikten girilir. -Camilerde mihrap yeri kapının tam karşısındadır ve Kıbleye bakar. Kapı açıkken mihrap görünür. Burada ise kapı açık olduğu halde mihrap görünmüyor, perde görünüyor. -Minarenin kapısı mihrapta olduğu gibi Kıble yönünde olması gerekir. Burada ise kapının baktığı yön Kıble yönü değildir. Hoca Efendi yanlış yönde ezan okumaktadır ve ağzı da çok çirkin resmedilmiştir. -İki çocuk yere otururken onların sırtını döndükleri bir mekân halinde gösterilmesi başka bir yanlıştır. Çocukların gözlerinde ciddiyet yokken sinsi bakışlar egemendir. https://odatv.com/yaz-kuran-kursunda-neler-okutuluyor-neler-22081804.html
 • " RAHİP OLAYI DA ERDOĞAN I KURTARMA PROJESİ İDİ BENCE . BÜTÜN EKONOMİK DURUMU YANİ BATIŞIMIZI RAHİBE DAYADILAR TÜM SUÇLU RAHİP OLDU .YANİ BİZİM EKONOMİYİ RAHİP BATIRDI " Engin şahan
 • DÜNYADAN HABERİ OLMAYANLAR TÜRKİYEYİ YÖNETİYOR !!! NEW YORK TIMES GİBİ ÖNEMLİ BİR GAZETEYE MAKALE YAZACAKSIN VE BÖYLE HATA YAPACAKSIN ?! TAYYİP BİLMİYOR DA DEMEK Kİ DANIŞMANLARININ DA DÜNYADAN HEBERİ YOK ! VE BUNLAR 16 YILDIR BU ÜLKEYİ YÖNETİYOR !!! Erdoğan’ın makalesindeki tarihi hata… New York Times düzeltme yayınladı New York Times'a bir makale yazarak ABD-Türkiye ilişkisini ve son günlerde yaşananları ABD halkına ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın makalesinde bir hata olduğu ortaya çıktı. New York Times yazı işlerinin makale yayınlandıktan sonra düzeltme yaparak okuyucularına duyurduğu hata, Küba füzeleri kriziyle ilgili... Makalenin yayınlanan ilk halinde ve Türk medyasında yayınlanan Türkçe tercümesinde ABD'nin füze krizinin tepe noktaya vardığı dönemde, gerilimi “Türkiye'ye Jüpiter füzesi yerleştirerek” dağıttığı bilgisi yer aldı. Oysa Küba füzeleri krisinde tam tersi yaşanmıştı. ABD, Jüpiter füzelerini Türk topraklarına Küba Füzeleri krizi çıkmadan önce yerleştirmişti. Küba füzeleri krizinin çıkmasının ardından ise, ABD'deki Başkan Kennedy yönetimi, SSCB ile varılan uzlaşma çerçevesinde, Sovyetlerin Küba'daki füzeleri çekmeleri karşılığında, ABD de Türkiye'deki Jüpiter füzelerini geri çekmişti. https://www.sozcu.com.tr/2018/dunya/erdoganin-makalesindeki-tarihi-hata-new-york-times-duzeltme-yayinladi-2568935/ TAKDİR TÜRK MİLLETİNİNDİR !!!
 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • whatsup
 • LinkedIn Social Icon
 • Pinterest Social Icon
 • Instagram Social Icon
 • Vkontakte Social Icon

    Copyright turkundunyasi.com 2019© All rights reserved    Website by ML&MD  Digital Markets