SONUNDA TAYYİP'İ DE TÜRK YAPTILAR !!!

ZORU GÖRÜNCE TAYYİPTE TÜRK OLDU !

 

BİZ BU KONUDA YORUM YAPMIYORUZ , 
 

KONUYU  TÜRK MİLLEİTNİN TAKDİRİNE BIRAKIYORUZ 

'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ailesinin kökeni Orta Asya'ya dayanıyor'

POLİTİKA HABERLERİ | 04.12.2019 10:16 |Son Güncelleme04.12.2019 10:35

https://www.mynet.com/erdoganin-ailesinin-kokeni-orta-asyaya-uzaniyor-110106210264

'Erdoğan'ın ailesinin kökeni Orta Asya'ya uzanıyor'

DHA |  04 Aralık 2019 Çarşamba - 10:21 | Son Güncelleme : 04 12 2019 - 10:21

Rize Araştırmaları Vakfı'nca basılan, yazar Murat Ümit Hiçyılmaz'ın 'Güneysu Seyahatnamesi' adlı kitabı yayımlandı. Rize'nin Güneysu ilçesinin tarihinin anlatıldığı kitapta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ailesinin kökeninin de Orta Asya'ya dayandığı ve yöreye Kafkasya üzerinden geldikleri belirtildi.

http://www.gazetevatan.com/-erdogan-in-ailesinin-kokeni-orta-asya-ya-uzaniyor--1288570-gundem/

Türkistan

 

Bagadāta, "gift of God” (Tanrı armağanı) Bagratun ise Bagat’ın soyu/sülâlesi/evi demek. Bagratuniler Bagad soyundan gelenler demek. Bunlar İsrail’den sürülüp Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu’ya yerleştirilen ve sonrasında Gürcü ve Ermeni Krallıklarının yönetimlerini ele geçiren çok güçlü ve zengin bir Yahudi aşiretidir. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bagrat

 Müslümanlığa geçen Ermeni-Rum-Yahudi Gürcülerin kayıt defterlerine Ana adları Havva, Baba adları ise Abdullah olarak yazılırdı. Tayyip Erdoğan’ın dedesi olan Bagatoğlu(Bagratuni)Memiş’in kayıtlarında Ana adı Havva baba adı da Abdullah olarak kaydolunmuşsa bu Tayyip Erdoğan’ın tescilli Yahudi Gürcülerinden olduğunun delilidir. Yok dedesinin kütüğüne ulaşamıyoruz diyorsanız(ki Tayyip Erdoğan’ın diplomasına bile ulaşmak bir hayli zorken daha özel bilgilerine erişmek kolay olmasa gerek) o zaman yakın akrabalarının 1900-1950 arasındaki kütüklerini inceleyip akrabalarının içinde Ana adı Havva ve bununla beraber Baba adı Abdullah olarak kaydedilmiş olanlar var mı diye araştırınız. Var ise bunların dönme olduklarından hiç şüpheniz olmasın.

 Badem bıyıklı Ağabeyin elindeki kayıt defterinde bile silme tüm şahısların Ana adları Havva ve baba adları Abdullah olarak kaydolunduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bu sebeple defteri ekrana yanaştırmıyor ki bu acayiplik kimsenin gözüne çarpmasın. 1900 yıllardan sonra Müslümanlığa kitleler halinde giren Ermeni-Rum-Gürcü Yahudileri dini amaçlarla değil siyasi amaçlarla Müslüman oldular. Bunların bir çoğu özel dini eğitimlerden geçirilerek İslâmî cemaatlerin başına geçirildiler. Son yıllarda mantar gibi türeyerek devletimizi ele geçiren sözde İslâmî, özde Hristiyan-Yahudi cemaatlerin ekseriyeti işte bu Batı destekli hâinlerdendir. Kendilerini Müslüman gösterip Türk devletini ele geçirmekti bu hainlerin maksatları ve neredeyse ele geçirmedikleri tek bir devlet kurumu kalmadı.

 Türkler artık gözlerini açmalılar. Müslüman din kardeşlerimiz diyerek koynunda beslediği, baş tacı ettiği hâin güruh Türk Milletini boğmak ve Türklerin Anadolu’daki varlığını sona erdşrmek üzere! Son 17 yılda Türkiye’nin bakanlıklarına, ordu kademelerine, yargısına, emniyetine, istihbaratına, medya kurumlarına atananlar sözde Müslüman, özde Türk-İslâm düşmanı hâinlerden ibaret. Türklerin uyanma vakti geçiyor!

https://www.youtube.com/watch?v=iW2JsXYpbC0

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • whatsup
  • LinkedIn Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Vkontakte Social Icon

    Copyright turkundunyasi.com 2020© All rights reserved    Website by ML&MD  Digital Markets