• Admin

“AKP DÖNEMİ BİTMİŞTİR”

En son güncellendiği tarih: 13 May 2018


Ömer Turan: Türk siyasetinde AKP dönemi bitmiştir


AKP'ye yakınlığıyla bilinen Ömer Turan, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan çarpıcı açıklamalarda bulundu. Turan, "Fetöyle mücadele bitti. Türk siyasetinde AK parti dönemi bitmiştir" ifadelerini kullandı.


https://www.ulusal.com.tr/gundem/omer-turan-turk-siyasetinde-akp-donemi-bitmistir-h159953.html
Yılmaz Özdil: Artık hepimiz biliyoruz ki AK Parti dönemi bitmiştir !


Uğur Dündar ile 'Halk Arenası'na konuk olan gazeteci Yılmaz Özdil, CHP'nin İYİ Parti'ye gönderiği 15 milletvekilini ve AK Parti'nin seçimdeki durumunu değerlendirdi. CHP'nin demokrasiye katkı sağladığını ifade eden Özdil, AK Parti döneminin de artık sona erdiğini söyledi.


“SAYGIN BİR DAVRANIŞ”


Özdil, “Bugün İYİ Parti’nin seçime girmesini sağlayan CHP, Recep Tayyip Erdoğan’ın da seçime girmesini sağlamıştı. Bu bakımdan Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasını sağlayan, ülkeye demokrasiyi getiren CHP, bugün iktidar olamasa da demokrasiye büyük katkı sağlıyor. Bu çok saygın bir davranıştır” dedi.


“AKP DÖNEMİ BİTMİŞTİR”


Haziran ayında yapılacak olan seçimlerde AK Parti’nin durumuna da değinen Özdil, “Bu seçimin birinci kaybedeni AK Parti’dir. Neden? çünkü bugün biz AK Parti’ye baktığımızda ne kadar sinirli olduklarını, bir seçim sloganı bile üretemediklerini, bir seçim vaadi bile yaratamadıklarını görüyoruz. AK Parti apar topar seçime giderek bir şeyleri koparmaya çalışan bir parti; çünkü artık hepimiz biliyoruz ki AK Parti dönemi bitmiştir” ifadelerini kullandı.


http://www.mynet.com/haber/secim/yilmaz-ozdil-artik-hepimiz-biliyoruz-ki-akp-donemi-bitmistir-4083846-1GİRİŞ

Bu yazı dizisi, AKP’nin nasıl ortaya çıktığını anlatıyor. ABD’nin Ilımlı İslam Projesi ile AKP arasındaki bağlar yazıda ortaya konuyor. Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) içinde İslamcı yapılanmanın önemi ile birlikte AKP’nin projedeki misyonu sorgulanıyor. Türkiye’de sisteme İslamcı yapılanmanın egemen olmasını isteyen ABD ve ortaklarının nasıl bir Türkiye öngördükleri de araştırılan konular arasında.


http://nacikaptan.com/?p=27834


Yeniçağ yazarı Arslan Bulut, Erdoğan ve Gül’ün AKP’yi kurmadan önce ABD,İsrail ve İngiltere ile yaptıkları görüşme iddialarını yazdı. Bu yazı çok ses getirir

http://edepsiz.tv/yenicag-yazari-arslan-bulut-erdogan-ve-gul-un-akp-yi-kurmadan-once-abd-israil-ve-ingiltere-ile-yaptiklari-gorusme-iddialarini-yazdi-bu-yazi-cok-ses-getirir-1/1KONUYLA İLGİLİ:


"AKP'Yİ İSRAİL KURDU "


https://www.google.dk/search?q=akp%27yi+%C4%B1sra%C4%B1l+kurdu&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjUv9DrvNzaAhXGiSwKHa0wCRsQ_AUICigB&biw=1344&bih=71017,927 görüntüleme1 yorum
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • whatsup
  • LinkedIn Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Vkontakte Social Icon

    Copyright turkundunyasi.com 2020© All rights reserved    Website by ML&MD  Digital Markets